Kandydat na BURMISTRZA GORLIC

Szanowni Państwo,

Dzięki obdarzeniu mnie przez Państwa zaufaniem, mam zaszczyt sprawować mandat radnego, być z Państwem, słuchać Państwa i wypełniać z powodzeniem złożone obietnice wyborcze. Myślę, że dotychczas podjęte przez mnie działania świadczą o mojej skuteczności, a pełnienie funkcji przewodniczącego Komisji Statutowej w Radzie Miasta, czy praca na stanowisku dyrektora szkoły pokazują, że jestem sprawnym organizatorem i potrafię sobie zjednać ludzi do współpracy.

Chcę, aby moje działania jako burmistrza nie były tylko wykonywaniem funkcji zarządcy, ale przede wszystkim stratega z dobrą wizją rozwoju.

Drodzy współmieszkańcy Gorlic z całą pewnością stwierdzam, że jestem dobrze przygotowany do objęcia stanowiska burmistrza miasta Gorlice. Czy zostanę burmistrzem? O tym zdecydują Państwo. Czy zrobię wszystko, żeby zostać burmistrzem? Nie, ale zrobię wszystko, aby Państwa przekonać, że moja kandydatura jest trafna i nie będziecie Państwo żałować takiego wyboru. Będziecie Państwo dumni ze mnie – BĘDZIECIE DUMNI Z GORLIC.