Kandydaci do Rady Miasta OKRĘG NR 1

Przedstawiam kandydatów, którzy mają szansę wraz ze mną tworzyć przyszłość Naszego Miasta:

Okręg nr I (os. Starówka, Magdalena, Kołłątaja, Łysogórskie)

1. Ryszard Tokarski

lat 51, żonaty od 24 lat, dwójka dorosłych już dzieci: córka ostatniego roku psychologii, syn uczeń trzeciej klasy technikum o kierunku spedytor. W 1997 roku ukończył Instytut Teologiczny w Tarnowie Papieskiej Akademii Teologicznej z zakresu teologii fundamentalnej i uzyskał tytuł magistra teologii. W latach 1995- 2004 pracował jako nauczyciel religii w różnych szkołach powiatu gorlickiego.

Nabył uprawnienia instruktora jazdy i w latach 1999- 2006 roku prowadził Ośrodek Szkolenia Kierowców „PLUS” szkoląc wielu młodych kierowców.

Po ukończeniu licznych kursów i szkoleń uzyskał uprawnienia egzaminatora wszystkich kategorii prawa jazdy. Od 2006 roku pracuje w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu na stanowisku egzaminatora wszystkich kategorii prawa jazdy.

W życiu kieruje się wartościami chrześcijańskimi, które na pierwszym miejscu stawiają dobro człowieka, stąd też hasło „Blisko ludzkich spraw”. Jest otwarty na dialog i wszystkie sprawy z jakimi mieszkańcy będą chcieli zwrócić się do niego jako radnego.

Zostając radnym chce dbać o lokalną społeczność  i być głosem mieszkańców miasta w strukturach samorządowych. Chce dążyć do tego, aby życie w naszym mieście było jak najbardziej bezpieczne, dogodne i przyjazne dla każdego mieszkańca. Będzie szczególną uwagę zwracał na bezpieczeństwo w ruchu drogowym i rozwój infrastruktury drogowej miasta.

2. Helena Jarkiewicz

lat 63, studia na AR Lublin oraz podyplomowe ekonomiczne. Całe doświadczenie zawodowe to bankowość- 5lat BGŻ w Tarnowie od 1984 roku NBP w Gorlicach aktualnie PEKAO SA na ul.Jagiełły Mąż Wacław , dwóch Synów Mateusz i Marcin. W życiu opieram się na wartościach chrześcijańskich.

3. Elżbieta Kujawska

urodzona i zamieszkała w Gorlicach, wykształcenie średnie ekonomiczne, pracowała w Spółdzielni Mleczarskiej w Gorlicach i DPS w Klimkówce na stanowisku Księgowej. Obecnie pełni funkcję skarbnika w Związku Emerytów i Rencistów w Gorlicach.

4. Jan Ryczek

Lat 64, żonaty, trzech synów, dorosłych synów, pracownik Zakładów drzewnych Forest, Aktywnie działa w Stowarzyszeniu szczególnie zależy mu na zachowaniu dziedzictwa kultury przemysłowej w naszym mieście.

5. Kazimierz Roman

lat 69, żonaty, dwie dorosłe córki, Członek Cechu Rzemiosł Różnych i Rozwoju Przedsiębiorczości , Mistrz w zawodzie malarz i nauczyciel zawodu. Aktywny działacz społeczny przy Parafii Św. Andrzeja Boboli w Gorlicach. Jego zainteresowania dotyczą historii regionu, działa i pragnie działać na rzecz integracji społecznej w Gorlicach.